یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۲

بهرامی :

رمپ ضلع جنوب شرق تقاطع غیر همسطح یادگار امام (ره) آماده بهره برداری شهروندان است

سلیمان بهرامی، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری قزوین، گفت: عملیات احداث رمت و لوپ در ضلع جنوب شرقی پروژه یادگار امام (ره) به پایان رسید و هم اکنون آماده بهره برداری شهروندان محترم است .

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و شهرداری قزوین؛ بهرامی افزود: در این عملیات حدود 350 هزار متر مکعب خاکبرداری، 12 هزار و 540 متر مربع بسترسازی، 2 هزار و 500 متر مکعب عملیات ساب بیس، 16 هزار و 650 متر مکعب بیس ریزی، 135 متر مکعب بتن ریزی و همچنین 385 تن آسفالت با نظارت و مشاوره معاونت فنی وعمرانی و توسط سازمان عمران شهرداری قزوین انجام شد.

بهرامی در ادامه گفت: هدف از این پروژه اتصال ورودی شهر به اتوبان تهران، رشت، زنجان است تا شهروندان بتوانند از این معبر اصلی به نحو احسن استفاده نمایند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین اهداف این عملیات رفاه حال شهروندان است، ادامه داد: با اجرای این تقاطع قسمت عمده ای از ورود و خروج شهر قزوین از این معبر اتفاق می افتد و با توجه به وجود دسترسی قبل از اصلاح تقاطع در ناحیه جنوب شرق در فاز یک رمپ و لوپ این محل احداث و در معرض بهره برداری قرار گرفت تا در ادامه پروژه همزمان امکان بهره برداری و تسهیل عبور و مرور برای شهروندان امکان پذیر باشد .

بهرامی همچنین افزود: انجام عملیات زیرسازی و آسفالت با توجه به فصل و بارندگی های مکرر موضوع حساس و مهمی است که از این بابت از کلیه همکاران خود که با تلاش و جدیت احداث پروژه را دنبال کردند، کمال تشکر را دارم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط