سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۷

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری قزوین خبر داد؛

آغاز عملیات نهضت شبانه آسفالت در مرکز شهر قزوین

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری قزوین از آغاز عملیات نهضت شبانه آسفالت در مرکز شهر در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران شهرداری قزوین؛ رضا کیماسی اظهار کرد: در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری عملیات نهضت شبانه آسفالت در مرکز شهر قزوین آغاز شد.

او افزود: با توجه به محدودیت‌های ترافیکی روزانه و به منظور رعایت بهداشت، حفظ ایمنی و آرامش شهروندان، تعدیل کردن شرایط کاری برای کارگران جهت کار در دمای بهتر و در نتیجه پیشرفت بهتر کار، این سازمان تصمیم گرفت با به‌کار گیری علائم ایمنی و هشداردهنده و... روکش آسفالت مرکز شهر حد فاصل میدان آزادی(سبزه‌میدان) به سمت چهارراه بازار با مساحت تقریبی 6هزار مترمربع را در طی ساعات شب به اجرا در آورد.

او افزود: در زمینه خدمات مربوط به شهر، موضوع آسفالت اهمیت ویژه‌ای دارد و آسفالتی که برای مرمت استفاده می شود دارای کیفیت و استانداردهای لازم است؛ بنابر این سعی کردیم که هر گونه تولید، با رعایت ضوابط فنی و اجرایی و با کیفیت  مناسبی صورت گیرد.

این مسئول اظهار کرد: با توجه به تردد خودروها و تراکم جمعیت به منظور تسهیل در امر آسفالت این سازمان یک دستگاه آسفالت‌تراش، یک دستگاه قیرپاش، یک دستگاه فینیشر و هفت دستگاه کامیون برای حمل مصالح را در این پروژه به کار گرفت.

پایان پیام

تصاویر مرتبط