شنبه ۱۳۹۰/۰۶/۱۹

نصرتي، شهردار قزوين :

صبر و همراهي مردم قزوين در اجراي پروژه هاي شهر ستودني است

شهردار قزوين در آستانه افتتاح چند پروژه مهم و تاثير گذار شهري ، صبر و همراهي شهروندان را در زمان اجراي پروژه هاي شهرداري ستود.

 

مسعود نصرتي، شهردارقزوين در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته شهر قزوين درمسجدالنبي (ص ) گفت : شهرداري قزوين در دو سال گذشته يکسري پروژه هاي زير بنايي و روبنايي عمراني ، فرهنگي اجتماعي را با تاييد شوراي اسلامي شهر صورت داد که صبر و همراهي شهروندان قزويني در اين راستا بسيار ستودني است .
نصرتي با اشاره به اينکه شهرداري درسال 88 اقدام به تهيه 20 پروژه تحول گرا درکارگروه تخصصي قزوين به اضافه 20 کرد، افزود: تعريف 20 پروژه تحول گرا منطبق برچشم انداز شهر و با محوريت توسعه پايدار بدست کارشناسان انجام شد .
وي از تامين مالي پروژها از طريق مشارکت و سرمايه گذاري بخش خصوصي به جاي فروش تراکم خبر داد و بيان کرد : با حمايت استاندار، شوراي شهر و ديگر مديران در 2 سال 35 هکتار زمين خريداري کنيم که با تغيير کاربري آن زمينه هاي تامين مالي پروژه هاي بزرگتر فراهم شد .
شهردار قزوين بودجه سال 90 شهرداري را 374 ميليارد تومان وبودجه سرمايه گذاري را 400 ميليارد توان ذکر کرد وگفت : با آغاز پروژه هاي عمراني شهرداري و اتمام آن درموعد مقرر كام شهروندان شيرين خواهد شد در عين حال کليه پروژه هاي شهرداري در سطح شهر توزيع شده است تا عدالت رعايت شود .
نصرتي از احداث بوستان ملاخليا در جنوب شهر قزوين به مساحت 8 هکتار خبر داد و افزود : احداث 9 تقاطع غير همسطح نيز در دستور کار قرارداد که پل هاي 7 دي (نادري)، شهيد رجايي (عمران ) تا پايان شهريور امسال به بهره برداري مي رسد .
وي با اشاره به مرمت مجموعه تاريخي سعد السطنه در کنار مسجدالنبي به عنوان بزرگترين کاروانسراي درون شهري خاورميانه گفت: با حمايت هاي امام جمعه، استاندارن نمايندگان مجلس، اعضاي شوراي اسلامي شهر و صبر و همراهي شهروندان آينده خوبي را براي شهر قزوين پيش بيني مي کنم .
شهردار قزوين با اشاره به اينکه شهر با مشارکت مردم در دست تعمير است، اظهارکرد : اميدواريم با برنامه ريزي مناسب مشکلات به حداقل برسد و درسه سال آينده شاهد تحول اساسي در سطح شهر باشيم .
نصرتي در پايان خواستار انعکاس فعاليت هاي مجموعه مديريت شهري از سوي رسانه ملي شد و افزود: در هفته آينده با حضور وزير کشور و مهندس چمران رييس شوراي عالي استا نها پروژه هاي تقاطع غير همسطح نادري عمران مرکز کنترل ترافيک کارخانه آسفالت 120 و 160 تني شهرداري مرکز دفن و مهندسي بهداشتي زباله محمد آباد افتتاح مي شود .
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط