سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۸

حق شناس،

قدردان زحمات پاکبانان عزیز قزوین در ایام عزاداری هستیم

از تلاش های بی منت پاکبانان زحمتکش شهرداری که فضا و محل عبور دسته‌جات عزاداری را از زباله، به ویژه مواد پلاستیک یکبار مصرف پاکسازی و به زیبایی و آراستگی شهر کمک کردند، تشکر می کنیم.

   به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، محسن حق شناس نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین، در جلسه علنی شورا ضمن تسلیت به مناسبت ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) و عاشورای حسینی با بیان این مطلب اظهار کرد: به یقین خدمتگزاری در این راه توفیقی الهی محسوب می شود و پاکبانان و سایر نیروهای خدوم شهرداری به خاطر سیدالشهدا(ع) با تلاش و زحمات شبانه روزی در راه خدمتگزاری به عزاداران حسینی خم به ابرو نمی آوردند؛ به همین دلیل بر خود لازم می دانم از تلاش ها و زحمات ستودنی و گسترده پاکبانان و مجموعه نیروهای حوزه خدمات شهری شهرداری که به صورت شبانه روزی در جهت تنظیف معابر و جمع‌آوری ظروف پلاستیکی و پسماندها در دهه اول محرم به ویژه روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی مشغول به خدمت بودند، تقدیر و تشکر نمایم.

وی افزود: وظیفه خود می دانم که به عنوان یک شهروند دست تک تک عزیزان پاکبان شهر را ببوسم که در خدمت به این آستان صادقانه تلاش نمودند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از شهرداری قزوین خواست تا برای پاکبانان شهر که در این ایام، شبانه روزی مشغول کار بودند رقمی را به عنوان پاداش و یا اضافه کاری در نظر بگیرند تا آنها بدانند که زحماتشان در مدیریت شهری دیده می شود.

حق شناس در بخش دیگری از جلسه که به بررسی لوایح شهرداری قزوین اختصاص داشت در خصوص لایحه خرید ساختمان برای استقرار شهرداری منطقه چهار شهرداری اظهار کرد: مکان فعلی شهرداری منطقه چهار کشش جمعیت مراجعین را ندارد و از ابتدا نیز با این مکان مخالف بودم ولی این اتفاق افتاد؛ لذا درخصوص این لایحه و خرید ساختمان جدید برای شهرداری منطقه چهار نیز در اصل موضوع موافق هستم اما باید در رابطه به بررسی موانع قانونی جهت انتقال ساختمان دانشگاه غیر انتفاعی و همچنین اصلاح ردیف بودجه توسط شهرداری قزوین اقداماتی صورت گیرد.

وی در ابتدای سخنانش در این جلسه فرا رسیدن روز خبرنگار را گرامیداشت و بر روح بلند شهدای خبرنگار به ویژه شهید محمود صارمی درود فرستاد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط