یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۳

نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین

پیام شهر باید پیام مدیریت شهری باشد/کمیسیون نظارت و پیگیری تشکیل شود

در کنار کمیسیون پیگیری و نظارت باید کارشناسان توانمند از جمله کارشناسان حقوقی حضور داشته باشند تا مشکلات و خلل ها بررسی شود و به سوالات اعضای کمیسیونها در بخشهای مختلف پاسخ داده شود.

 فاطمه اشدری نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار انتخاب اعضای کمیسیونهای تخصصی شورای اسلامی شهر قزوین اختصاص داشت خواستار تشکیل کمیسیون نظارت و پیگیری شد و گفت: طبق قانون تمامی شوراهای شهر بایستی کمیسیون نظارت وپیگیری داشته باشند ولذا ضرورت دارد آیین نامه ای که در شورای چهارم دراین خصوص شکل گرفت اجرایی شود. 

خبرنگاران در برنامه مشترک شورا و شهرداری قزوین مورد تجلیل قرار گیرند

وی در ادامه ضمن تبریک مجدد به مناسبت روز خبرنگار خواستار برگزاری برنامه منسجم ومشترک بین شورا وشهرداری قزوین به مناسبت روزخبرنگار برای رسانه ها شد و گفت: لازم است به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار وتجلیل از زحمات رسانه ها ،برنامه مشترکی بین شورا و شهرداری قزوین مانند سنوات قبل از جمله نشست صمیمی اصحاب رسانه و ضیافت شام ترتیب داده شود.

اشدری همچنین در ادامه سخنانش ضمن ابراز گلایه از هفته نامه پیام شهر در عدم انعکاس نطق پیش از دستور خود در صفحات این نشریه گفت: مدیریت شهری و تیم رسانه ای پیام شهر باید به جایگاهی برسند که اگر کسی انتقاد سازنده ای نمود، با پذیرش آن نسبت به اصلاح موارد اقدام نماید، نه اینکه حتی در صفحات نشریه نطق بنده را چاپ نکند.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی بانوان و امورخانواده شورای اسلامی شهر قزوین خاطر نشان کرد: جواب نطق بنده به عملکرد پیام شهر به دفتر انجمن حمایت از بیماران کلیوی ارسال شد درحالی که بنده به عنوان نماینده مردم و عضو شورای شهر نطق کرده ام، نه رئیس انجمن بیماران کلیوی و طبیعتا باید جواب به دفتر شورا ارسال میشد؛ خود بخوان حدیث مفصل.......!!!!

به گفته وی پیام شهر زیر نظر روابط عمومی شهرداری قزوین اداره می شود و چه بسا این گونه اقدامات این اداره را زیر سوال خواهد برد. اشدری با بیان اینکه پیام شهر باید پیام مدیریت شهری باشد تصریح کرد: برخی از افرادی که در پیام شهر به کار گرفته شده اند، آشنایی با کار رسانه را ندارند لذا باید از خبرنگاران نخبه که تعداد آنها نیز در شهر قزوین کم نیست، در این رسانه مورد استفاده قرار گیرد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط