سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

صلح جو،

تکمیل بوستان بانوان نیازمند عزم جهادی و انقلابی است

در راستای بهره مندی بانوان مناطق جنوب شهر قزوین از فضای بوستان بانوان ضرورت دارد تکمیل این پروژه در دستور کار و اولویت شهرداری قزوین قرار گیرد.

حسین صلح جو عضو پارلمان محلی قزوین ضمن تاکید بر ضرورت تکمیل بوستان بانوان اظهار کرد: این بوستان به وسعت پنج هکتار است که دارای فضاهای مختلف و متنوعی شامل اتاق مادر و کودک، مکان ورزشی سر پوشیده و فضاهای دیگری است که مکان آرام و با نشاطی را برای بانوان فراهم خواهد کرد.
 
وی با بیان اینکه محدوده روی پل امام رضا( ع ) که مشرف به بوستان بانوان است محصور خواهد شد افزود: این اقدام در راستای ایجاد فضایی امن و توام با آرامش برای سلامت و ورزش بانوان خواهد بود.

صلح جو خاطر نشان کرد: بوستان بانوان واقع در جنوب شهر سومین بوستان بانوان قزوین است که بروز رسانی آن متناسب با نیازهای بانوان و کودکان و رفع نقص های آن از اولویتهای کاری شورای اسلامی شهر قزوین است.

این عضو پارلمان محلی قزوین تصریح کرد: تلاش می شود تا در بوستان بانوان فضای با نشاطی فراهم شود و با به کارگیری مربیان توانمند در حوزه ورزش اقدامات خوبی در زمینه ورزش بانوان صورت گیرد.

صلح جو به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی در این بوستان اشاره کرد و گفت: برپایی برنامه هایی ویژه مادران و کودکان و ایجاد فضایی با نشاط باعث از اهداف مدیریت شهری و شورا در این بوستان خواهد بود.

وی همچنین از تامین اعتبار پنج میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه بوستان بانوان خبر داد و گفت: تکمیل این بوستان از اولویتهای مهم شورای اسلامی شهرقزوین است.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط