سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

پیام فصیحی رامندی، رئیس شورای اسلامی شهر و کاظمی سرپرست شهرداری قزوین به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

فرج اله فصیحی رامندی رئیس شورای اسلامی شهر و سید مهدی کاظمی سرپرست شهرداری قزوین، به مناسبت فرارسیدن ۳۱ شهریور؛ چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس با صدور پیامی؛ یاد و خاطره حماسه ها و سلحشوری های مدافعان کیان دین، انقلاب و ایران اسلامی را گرامی داشتند. ‎

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

        ﺑﺴﻢ ربِّ اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ

دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ماست و بیانگر ایستادگی و مقاومت بیدار دلانی است که  هفت شهر عشق و آزادگی را پیمودند. دفاع مقدس، هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

 زنان و مردان این آب و خاک که در سایه سار مکتب خونین کربلا و آموزه های حضرت سیّدالشهدا(ع) و گوش بفرمان پیر و مراد خود حضرت امام خمینی(ره)، برای پاسداری از انقلاب و دین الهی جان در کف اخلاص نهادند.

اکنون که چهل و یک سال از حماسه جاودان سلحشورها و جانبازی های فرزندان نام آور این آب و خاک می گذرد، بر ماست تا با تعمق در آموزه های آن دوران پر عظمت، پیام های ماندگار دوران دفاع مقدس را به جوانان و نسل های آینده منتقل کنیم. پاسداری از حرمت خون شهدا و بر زمین نگذاشتن پرچمی که با تقدیم جان آن عزیزان برافراشته شد، امروز یک تکلیف در سنگرهای مختلف خدمت و خدمتگزاری است.

اینجانبان یاد و خاطره امام شهیدان، شهیدان گرانقدر دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم را گرامی می داریم و از بارگاه پروردگار متعال موفقیت، سربلندی و بهروزی مردم شریف و فهیم کشورمان به ویژه همشهریان قزوینی را در این ایام پر برکت که با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله‌الحسین (علیه‌السلام) نیز تقارن یافته است، مسالت داریم. ان شاء الله

فرج اله فصیحی رامندی
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

سید مهدی کاظمی
سرپرست شهرداری قزوین

 

پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط